Aktualności

ilustracja - zdjęcie płomieni gazu

Dołóż do pieca !

Trwa zbiórka na remont kotłowni WTZ Wojownicy oraz montaż paneli fotowoltaicznych. Brakuje nam 23 000zł. Zbiórka jest na zrzutka.pl. Cały koszt remontu kotłowni i montaż paneli to: 107 821,00zł mamy już 84 821,00zł. Brakuje nam 23 000zł Dołóż do pieca na https://zrzutka.pl/doloz-do-pieca

Mamy już wiosnę !! Na szczęście! Ale przez cała zimę 45 Wojowników z Warsztatów Terapii Zajęciowej wołało: ZIMNO ! Jest zimno ! Znów zimno! Kiedy będzie ciepło !! Ja chce wiosny itd. My terapeuci też wołaliśmy z nimi ! Dlaczego ?! Bo często w naszej bazie czyli budynku WTZ w Dołubowie piec od centralnego odmawiał posłuszeństwa. Od nawalał pan serwisant reanimował i znów nawała i znów reanimacja. Mieliśmy taki piwniczny SOR ciągle reanimowaliśmy stary piec.

Doś tego chcemy normalnie pracować. Chcemy normalnych warunków ciepła, aby wspierać 45 Wojowników, którzy codziennie walczą o lepszą swoją przyszłość. Mimo wielu trudności nie poddają się. Chcemy nowy piec.

WTZ w Dołubowie to drugi dom 45 Wojowników. Od 2009 roku to ich ważne miejsce. Tu mają wsparcie, pomoc, rehabilitację, terapię. Tu zawarli pierwsze przyjaźnie, sojusze, radości. To wojownicy, bo tak się nazywają, to tu byli na pierwszej wycieczce w górach, potem nad morzem, w Warszawie, Krakowie, Toruniu, Olsztynie. Budynek WTZ to ich baza i miejsce na ziemi, tu są akceptowani i szanowani.

Dzięki wcześniejszej zrzutce udało nam się zebrać pieniądze i wyremontować część budynku WTZ. Za ci jeszcze raz dziękujemy! Teraz chcemy zrobić super kotłownie aby było ciepło. Chcemy też założyć panele fotowoltaiczne aby nie płacić dużych rachunków za prąd.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Skip to content