Aktualności

Dziś 3 w 1

1. Witaj, Wiosno! Dziś jest pierwszy dzień wiosny, czas odrodzenia i odnowy. Aż chce się krzyczeć. Są już bociany!. Dni stają się dłuższe, a słońce świeci jaśniej. Kwiaty zaczynają kwitnąć, a ptaki śpiewają swoje wiosenne melodie. Cieszymy się na ciepłe dni, świeże powietrze i piękno natury, które ożywa na nowo.

  2. Dziś obchodzimy Światowy Dzień Zespołu Downa, święto pełne miłości, akceptacji i zrozumienia. To wyjątkowy dzień, który przypomina nam o ważności inkluzywności i równości dla wszystkich. Osoby z Zespołem Downa są niezwykle cennymi członkami naszej społeczności, którzy przynoszą radość, inspirują i uczą nas bezwarunkowej miłości. Dzisiaj, i każdego dnia, celebrujemy ich osiągnięcia, siłę i niepowtarzalność. To że są z nami. To że razem tworzymy wspólny świat. Dziś w naszych 10 placówkach, które prowadzimy wyrażaliśmy to na różne sposoby. Lecz nie uciekliśmy od kolorowych skarpetek.

  3. Dziś też obchodzimy Dzień Wagarowicza! To jest dzień, który przypomina nam o spontaniczności i małych przyjemnościach życia. Pamiętajmy jednak, że edukacja jest kluczem do naszej przyszłości i nie powinniśmy jej lekceważyć. Cieszmy się dniem, ale pamiętajmy o odpowiedzialności.

  Facebook
  Twitter
  LinkedIn
  Email
  Skip to content