Idea

Tworzymy wspólny świat. To idea, motto cel strategiczny Stowarzyszenia Pomocy Szansa.

Od 1999 roku działamy na rzecz osób z niepełnosprawnościami. W swoich działaniach głowie skupiamy się na mieszkańcach wsi i małych miast. Tworzymy lepsze warunki do edukacji, rehabilitacji, terapii dzieci, dorosłych, seniorów. Pomoc osobom z niepełnosprawnościami nie oznacza, że jesteśmy hermetyczni, zamknięci na inne potrzeby. Wręcz przeciwnie aby stworzyć wspólny świat jesteśmy otwarci na współpracę z lokalną społecznością, innymi organizacjami pozarządowymi, społecznym, grupami nieformalnymi, samorządem, rządem i oczywiście biznesem. W wielu działaniach łączymy świat osób z niepełnosprawnością z samorządem, lokalnością i biznesem.

To pozwala nam tworzyć wspólny świat. Chcemy aby świat osób z niepełnosprawnością, świat biznesu, świat lokalny, świat samorządu nie były obok siebie tylko aby się przenikały, współpracowały. Żyły razem dla siebie i były otwarte na zmianę nie podzielone i zamknięte.

Aby to zrobić często robimy coś nowego, wychylamy się. Inicjujemy nowe działanie czy poprawiamy już istniejące. Staramy się być kreatywni społecznie. Dołącz do nas i twórz z nami wspólny świat.

Wesprzyj nasze stowarzyszenie

Darowizny - konto bankowe Stowarzyszenia

67 8769 0002 0000 8787 2000 0050

Skip to content