Aktualności

Warto doceniać!

Co motywuje wolontariusza? Docenienie. To bardzo ważne słowo, o którym zawsze warto pamiętać! O tym mówili też sami wolontariusze z WTZ Kolektyw, kiedy pytaliśmy ich o motywację do działania. Docenienie może być wyrażone w dobrym słowie, drobnym upominku. Jednak kiedy tylko pojawiła się możliwość zorganizowania czegoś wyjątkowego, koniecznie musieliśmy ją wykorzystać. A że radość jest tym większa im z większą ilością osób możemy ją dzielić, więc wolontariusze z WTZ Kolektyw zaprosili na wyjątkowy wyjazd swoich kolegów. Mamy nadzieję, że udało nam się Was docenić A co się wydarzyło?
Zespół wolontariuszy uczestniczył w zajęciach z zakresu edukacji muzycznej w OIFP w Białymstoku, gdzie poznawał Trzy światy: świat muzyki klasycznej, rozrywkowej i instrumentów perkusyjnych. Następnie wolontariusze udali się na pyszna kawę do kawiarni Duży Pokój. Na ten niezwykły dzień świętowania zabrali ze sobą wszystkich artystów, którzy wystawiali przedstawienie teatralne organizując drugą inicjatywę wolontarystyczną.
 
Inicjatywę zrealizowano w ramach projektu „Rozmowy o niepełnosprawności”. Zadanie sfinansowano ze środków Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach #NOWEFIO.
 
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Skip to content