Aktualności

Na zdjęciu kilka osób siedzących na trawie. Siedzą w kole zwrócenie do siebie.

Nowa broszura

Inspiracje przyrodą dla placówek wsparcia osób z niepełnosprawnościami

Nowa publikacja stowarzyszenia.

Przekazujemy inspiracje do pracy z dorosłymi osobami z niepełnosprawnościami! My zainspirowaliśmy się aktywnościami terenowymi. Pewnego dnia postanowiliśmy je przetestować z udziałem uczestników naszych placówek – warsztatów terapii zajęciowej i środowiskowego domu samopomocy. Zazwyczaj takie aktywności realizowane są z dziećmi, a my zapragnęliśmy przenieść je do pracy z naszymi uczestnikami. I się udało! Niektóre aktywności musieliśmy oczywiście trochę dostosować. Jednak to kwestia treningu. Poznania swoich uczestników i pozwolenia sobie na robienie błędów przy pierwszych próbach i uczenie się na nich! Aktywności będziemy dalej rozwijać z naszymi uczestnikami ! A tymczasem chcemy się z Państwem podzielić tymi przetestowanymi. Zapraszamy do lektury. Broszura do przeczytania lub pobrania w dziale KSIĄŻKI.

Broszura została opracowana w ramach projektu Rozmowy o niepełnosprawności. Projekt sfinansowano ze środków budżetu państwa w ramach Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021 – 2030.

Baner - Sfinansowano ze środków narodowego instytutu wolności - centrum rozwoju społeczeństwa obwatelskiego w ramach rządowego programu fundusz inicjatyw obwatelskich nowefio na lata 2021-2030
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Skip to content